Okumak, başarıya giderken kullanacağımız en büyük güçtür.

Bu kategoride sevdiğim ve boş zamanlarımda okuduğum kitapları paylaşmayı düşünüyorum. Yeni nesil yaşama, dünyada olan değişimlere adapte olmak için okumak çok önemlidir. Bilgiyi elde etmek için okumak; başarıya giderken kullanacağımız en büyük güçtür.

Kendi internet sitemi açmadan önce okuduğum ve herkese tavsiye etmek istediğim ilk kitap Jeffrey Gitomer’in “Sosyal Patlama” içinde bulunduğumuz hayata, değişime daha kolay uyum sağlamanızı sağlayacaktır. Profesyonel olarak sosyal medyada var olmak isteyen herkese bu kitabı okumasını tavsiye ediyorum. Sosyal medyada varolmak sınırsız iletişim kurmanın en etkili ve en dolaysız yoludur.İnterneti ve sosyal medyayı güzel bir dille anlatan, kişisel markanızı inşa etmenize ön ayak olacağını umuyorum.

Gerçek yaşamdaki milyonlarca insan gibi hepimiz hiç beklemediğimiz değişiklerle yüz yüze geliyoruz.Değişime kolayca uyum sağlamak için önereceğim diğer bir kitap ise “Peynirimi Kim Kaptı? -Spencer Johnson” kısa bir çırpıda bitirebileceğiniz bir eser. Yararlanabileceğiniz basit dersler vereceğini umuyorum.

Edebiyatla uğraşmaktan ve paylaşmaktan zevk duyuyorum. Biliyorum ki yaşamları olumlu etkilemek ve başkalarının da daha tatmin edici bir hayat yaşamalarıni sağlamak  için okumak kişisel gelişimde çok önemlidir. Kendinize yatırım yapın.

Başarınıza..