Geleceğiniz ile ilgili neler yapmayı düşünüyorsunuz bir plan yaptınız mı?

Üzgünüm, geçmişinizi değiştirebilecek bir gücüm yok. Dün yaşadığınız günü değiştirebilmek için bile belki buna bir kaç yıl önce başlamalıydınız. Önemlide değil. Önemli olan bugün. Şimdi yapabileceklerimiz ise gelecekle ilgili. Geçmişimizi değiştiremeyiz. Ya geleceğimizi?

İşin aslı sadece iki seçenek var önümüzde. Her gün yaşadığımız hayatı sürdüreceğiz ve hayatta kalmaya devam edeceğiz. sınırlı ölçülerde yetinmeyi tercih edebilirsiniz. Ya da yaşamak istediğiniz hayatı, başarıya ulaşmayı seçebilirsiniz. Ama şunu unutmamanız gerekir, eğer ki başarıyı seçer ve refaha ulaşmak için çaba göstermeye karar verirseniz, kendinizi hedeflerinizin hayata geçmesi için adarsanız, herşey mümkündür bunu garanti edebilirim. Çünkü hepimiz bu hayata gelirken başarılı olmak için doğduk değil mi? Kimse başarısız olmak için yaşamaz. Bir umudunuz yoksa zaten , yaşamanın anlamı ne?

Bulunuduğunuz durumda, hala en büyük başarınızı elde etmemiş olabilirsiniz.Ama önemli değil. Gelecek sizin avuçlarınızın içinde. Hepimizin içinde kullanılmayı bekleyen yüksek bir potansiyel var. Hepimiz çok değerliyiz. Sonsuz bir değeriniz var. İnanıyorum hayallerinizi kesinlikler gerçekleştirebilirsiniz. Siz benzeri olamayacak kadar özelsiniz. Kafanıza ne koyarsanız, istediğiniz şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Bunlar için her zaman vizyonunuzu genişletmeyi, beyninizi eğitmeyi, çevrenizdeki iyi olan şeyleri kendinize çekmeyi, önünüze çıkan karlı fırsatları yakalamayı, hergün daha öne çıkmayı, olumlu ilişkiler içine girmeyi ve maksimum düzeyde içsel zenginliğinizi ortaya çıkarmayı tercih edin. Hayat hep tercihlerden oluşur.

Kendinize İnanın

Unutmaman gerekenler; ne istediğinizi bilmeyi, kendinizi başarınız için hazırlamayı, hep söylediğim gibi ve söyleyeceğim gibi KENDİNİZE İNANMAYI, birşey yapmadan önce planlamayı, soru sormayı ve herşeyi sorgulamayı, olumsuz olandan kaçınmayı,  rahat olduğunuz alanın dışına çıkmayı, geçmişi geçmişle bırakmayı unutmayın; geleceğe odaklanın!

..ve ASLA VAZGEÇMEYİN!

Başarınıza